Vonkajšie Steny a stropy

Vonkajšia fasáda –zateplenie,  jemnozrnná silikónová omietka ETICS, farba biela.

Iné vybavenie

Domový audiotelefón a zostava poštových schránok pri vstupe na pozemok, samostatné pre každý byt.
Kryté stojisko pre komunálny odpad prístupný z dvora.
Domová brána ocelová – vjazdová automatická s diaľkovým ovládaním.

Dvere

Vstupné dvere – jednokrídlové bezpečnostné plné š.800 mm, z vonku biele, z vnútra voliteľný dekor, s panoramatickým priezorom bez menovky. Interiérové dvere – plné hladké s obložkovou zárubňou, s možnosťou voľby dekórov. K dverám prislúcha rozetové kovanie s dózickou vložkou.

Okná a balkónové dvere

Okná a balkónové dvere sú plastové s izolačným trojsklom. Úprava profilov z interiéru -farba biela. Vonkajšia farba RAL 9007 –šedý hliník. Vonkajšie parapety  plechové  RAL 9007-šedý hliník, vnútorné parapety plastové biele.

Podlahy

V kúpeľniach, WC, je nášľapná vrstva podlahy tvorená keramickou dlažbou s možnosťou výberu farebných prevedení podľa vzorky štandardu. V obytných miestnostiach, kuchynských kútoch, predsieňach a chodbách je nášľapná vrstva podlahy tvorená laminátovou podlahou spájanou na sucho s obvodovými lištami s možnosťou výberu z ponúkaných dekórov, lišta v dekore alebo biela. Podlaha balkónov – epoxid. náter. Terasa – drevené palubky na podkladovom rošte / napr. sibírsky smrekovec resp. termodrevo/ olejované

Povrchy stien

V kúpeľniach a WC je keramický obklad po strop. Keramický obklad stien kúpeľní a samostatných WC je s možnosťou výberu farebného prevedenia.
Vnútorné omietky sú realizované sadrovou omietkou s povrchovou úpravou – biela maľba.

Sanita a zariaďovacie predmety

V kúpeľniach je osadené umývadlo bielej farby so sifónom, umývadlová pákova batéria, vaňa vrátane vaňovej batérie a vaňového setu /resp. sprcha vrátane sprch. batérie/ , prívod pre práčku a práčkový sifón. WC je keramické závesné so sedátkom bielej farby s ovládacím tlačidlom v bielom  prevedení, umývadielko keramické bielej farby (v zmysle projektovej dokumentácie) so sifónom vrátane umývadlovej pákovej batérie.

V kuchyni, resp. kuchynskom kúte, je príprava pre kuchynskú linku – prívod teplej a studenej vody, kanalizačný odpad vyvedený v mieste najbližšom k šachte.

Kúrenie

V obytných miestnostiach sú osadené výhrevné telesá Korad s termostatickými hlavicami, v kúpeľniach je rebríkový radiátor bielej farby. Objekt je  vykurované centrálne v domovej plan. kotolni s kondenzačnými kotlami.

Elektroinštalácia

Silnoprúd – elektrické rozvody sú vedené pod omietkou alebo v chráničke v podlahe. V bytoch sú osadené vypínače a zásuvky, vývody pre osadenie svietidiel, odsávacie ventilátory v kúpeľni a WC. Rozvody pre kuchyňu/kuchynský kút sú ukončené v rozvodnej krabici umiestnenej nad podlahou (vr. prívodu pre varnú dosku 400V). Slaboprúd – v každej obytnej miestnosti je osadená jedna slaboprúdová zásuvka, vo vstupnej hale je umiestnený domáci telefón.

Vzduchotechnika

Odvetrávanie kúpeľní a WC je núteným spôsobom na podtlakovom princípe zabezpečené nástennými ventilátormi umiestnenými priamo v miestnostiach. Príprava na klimatizáciu – vývod Cu rozvodov a elektro pre ext. jednotku na streche objektu, rozvody pre vnútornú jednotku AC v obývacej izbe , ukončené v plast. krabici podomietkovej, príprava odvodu kondenzu do kanalizácie, pripojenie elektro a istič.

Terasa

Oplotenie terás na 1.np – pletivové, siaty trávnik, terasa – drevené palubky smrekovec na rošte + olejový náter, el. zásuvka, svetlo na fasáde.